OGC Kalender

Onderstaand vindt u de activiteiten- en wedstrijdkalender. De wedstrijdkalender wordt jaarlijks door de Algemene Ledenvergadering goedgekeurd. De wedstrijdcommissie beheert de wedstrijdkalender.

  1. Alle data zijn onder voorbehoud van noodzakelijke wijzigingen en beschikbaarheid van velden.
  2. Flights met een oranje vlag hebben voorrang.
  3. Het einde van een wedstrijd is ongeveer 4 uur na de start. In de kalender is een geschatte einddtijd opgenomen.
  4. Als het aantal inschrijvingen onder de 18 blijft vindt de wedstrijd geen doorgang. Dit zal één dag voor die wedstrijd op de website en in de hal van het clubhuis bekend worden gemaakt.
De kalender wordt ook zoveel als mogelijk is aangevuld met activiteiten van andere sportverenigingen van De Voscuyl als er sprake is van invloed op de beschikbaarheid van de golfbaan.

DatumTijdWedstrijd
vr 17 jan09:3013:304e Barracuda
di 21 jan09:3013:30Dames 18 holes\, 3 st + putter winter 2019/2020
di 21 jan09:3013:30Damesochtend 9 holes\, 3 st + putter winter 2019/20
wo 22 jan09:3013:00Herenochtend 18 h stableford individueel
wo 22 jan09:3013:00Herenochtend 9 h stableford individueel
di 28 jan09:3013:30Dames 18 holes\, winter 2019/2020
di 28 jan09:3013:30Damesochtend 9 holes winter 2019/2020
wo 29 jan09:3013:00Herenochtend 18 holes Eclectic
wo 29 jan09:3013:00Herenochtend 9 holes Eclectic
di 04 feb09:3013:30Dames 18 holes\, winter 2019/2020
di 04 feb09:3013:30Damesochtend 9 holes winter 2019/2020
wo 05 feb09:3009:30Herenochtend 9 holes Barracuda Matchplay
wo 05 feb09:3013:00Herenochtend 18 holes Barracuda Matchplay
do 06 feb09:3013:30Valentijnwedstrijd
zo 09 feb09:0013:00Maandbeker 2 Hoge Handicaps
zo 09 feb09:0013:00Maandbeker 2 Lage Handicaps
di 11 feb09:3013:30Dames 18 holes\, winter 2019/2020
di 11 feb09:3013:30Damesochtend 9 holes\, winter 2019/2020
wo 12 feb09:3013:00Herenochtend 18 holes 3 stokken = 2stokken plus pu
wo 12 feb09:3013:00Herenochtend 9 holes 3 stokken = 2stokken plus put
vr 14 feb09:3013:305e Barracuda
di 18 feb09:3013:30Dames 18 holes\, 3 st + putter winter 2019/2020
di 18 feb09:3013:30Damesochtend 9 holes\, 3st + putter winter 2019/202
di 25 feb09:3013:30Dames 18 holes\, winter 2019/2020
di 25 feb09:3013:30Damesochtend 9 holes winter 2019/2020
wo 26 feb09:3013:00Herenochtend 18 holes Eclectic
wo 26 feb09:3013:00Herenochtend 9 holes Eclectic
di 03 mrt09:3013:30Dames 18 holes\, winter 2019/2020
di 03 mrt09:3013:30Damesochtend 9 holes winter 2019/2020
wo 04 mrt09:3009:30Herenochtend 9 holes Barracuda Matchplay
wo 04 mrt09:3013:00Herenochtend 18 holes Barracuda Matchplay
zo 08 mrt09:0013:00Maandbeker 3 Hoge Handicaps
zo 08 mrt09:0013:00Maandbeker 3 Lage Handicaps
di 10 mrt09:3013:30Dames 18 holes\, winter 2019/2020
di 10 mrt09:3013:30Damesochtend 9 holes\, winter 2019/2020
wo 11 mrt09:3013:00Herenochtend 18 holes 3 stokken = 2stokken plus pu
wo 11 mrt09:3013:00Herenochtend 9 holes 3 stokken = 2stokken plus put
di 17 mrt09:3013:30Dames 18 holes\, 3 st. + putter winter 2019/2020
di 17 mrt09:3013:30Damesochtend 9 holes\, 3 st + putter winter 2019/20
di 24 mrt09:3013:30Dames 18 holes\, winter 2019/2020
di 24 mrt09:3013:30Damesochtend 9 holes winter 2019/2020
wo 25 mrt09:3013:00Herenochtend 9 h afsluiting winterseizoen
vr 27 mrt09:3013:301e Atalanta
di 31 mrt09:3013:30Damesochtend 9 holes afsluiting winter 2019/2020
do 02 apr09:3013:30Regio Competitie
zo 05 apr09:0013:00Maandbeker 4 Hoge Handicaps
zo 05 apr09:0013:00Maandbeker 4 Lage Handicaps
do 09 apr09:3013:30Regio Competitie
do 16 apr09:3013:30Regio Competitie
do 23 apr09:3013:30Regio Competitie
do 30 apr09:3013:30Regio Competitie
zo 10 mei09:0013:00Maandbeker 5 Hoge Handicaps
zo 10 mei09:0013:00Maandbeker 5 Lage Handicaps
do 14 mei13:0018:00Lions toernooi
vr 12 jun09:3013:302e Atalanta
zo 21 jun09:0013:00Maandbeker 6 Hoge Handicaps
zo 21 jun09:0013:00Maandbeker 6 Lage Handicaps
vr 26 junRABO Bank golftoernooi
vr 03 jul12:0021:00Strokeplay Kampioenschap 1e ronde
za 04 jul09:0017:00Strokeplay Kampioenschap 2e ronde
zo 05 jul09:0017:00Finale Strokeplay Kampioenschap 2019
zo 19 jul09:0013:00Maandbeker 7 Hoge Handicaps
zo 19 jul09:0013:00Maandbeker 7 Lage Handicaps
vr 31 jul09:3013:303e Atalanta
vr 21 aug09:3013:304e Atalanta
za 29 aug09:0013:00Heren Matchplay Kampioenschappen
za 29 aug09:0016:00Dames Matchplay Kampioenschappen
zo 30 aug13:0017:00Heren Matchplay Kamp. 1e ronde zaterdagmiddag
vr 04 sepOGC/KGC
vr 11 sep09:3013:305e Atalanta
zo 13 sep09:0013:00Maandbeker 8 Hoge Handicaps
zo 13 sep09:0013:00Maandbeker 8 Lage Handicaps
do 24 sepSponsortoernooi
vr 09 okt09:3013:301e Barracuda
zo 11 okt09:0013:00Maandbeker 9 Hoge Handicaps
zo 11 okt09:0013:00Maandbeker 9 Lage Handicaps
vr 06 nov09:3013:302e Barracuda
zo 08 nov09:0013:00Maandbeker 10 Hoge Handicaps
zo 08 nov09:0013:00Maandbeker 10 Lage Handicaps
vr 04 dec09:3013:303e Barracuda
zo 06 dec09:0013:00Maandbeker 11 Hoge Handicaps

 

Afdrukken E-mailadres